Про нас

Готельно-ресторанний комплекс «Верховель» знаходиться в одному з наймальовничіших куточків Карпат.

У самому центрі гуцульської столиці ми пропонуємо Вам сервіс по європейським стандартам і українську гостинність. Вишукані номери категорій «економ», «Стандарт», «напівлюкс» та «люкс», останній з яких ідеально підійде для сімейного відпочинку. Традиційна кухня під авторським соусом в панорамному ресторані з видом на Чорногорський хребет, від якого перехоплює подих в будь-який час року. Яскраве кафе з автентичним настроєм, зал для проведення конференцій і тренінгів, а також кімната для гри в настільний теніс, хокей, мафію. До самого комплексу є зручний під’їзд і паркування з цілодобовим спостереженням.

Місцем зустрічі гідів з екскурсійними групами є саме наш готель, оскільки він зручніше розташування: в п’яти хвилинах ходьби знаходиться автостанція і місцевий ринок, в приміщенні нашого комплексу є супермаркет, аптека і лавочка сувенірів. Для того, щоб наповнити відпочинок наших гостей приємними враженнями і відкрити для себе неймовірний світ живих традицій гуцулів – ми завжди раді допомогти організувати дозвілля. Пропонуємо Вам відвідати унікальну рекреаційну місцевість, де в джерелах виключно жива вода, де на кухні тільки еко-продукти, де люди несуть в своїх серцях унікальну культуру, мову і звичаї і завжди раді гостям.

Наша команда

Чудова команда «Верховеля» забезпечить Вам затишний і легкий відпочинок, адже ми працюємо з девізом: «Якісно і з любов’ю!»

Наші співробітники регулярно відвідують тренінги та проходять навчання. Головні цінності яких ми дотримуємося – це позитивність і готовність допомогти. Ми робимо це якісно, ​​дбайливо і щиро для того, щоб наші гості відчували себе щасливими.