ТРЕКІНГ У ВЕРХОВИНІ: ПІДКОРЕННЯ ГІРСЬКИХ ВЕРШИН «ДВОТИСЯЧНИКІВ»

ТРЕКІНГ У ВЕРХОВИНІ: ПІДКОРЕННЯ ГІРСЬКИХ ВЕРШИН «ДВОТИСЯЧНИКІВ»

Пасивний відпочинок в Карпатах – явно не для вас?

Не проти СПА-процедур і спокійного проведення часу, якщо тільки перед цим ви дали попрацювати ногам і тілу в цілому? Тоді трекінг – підкорення гірських вершин в Верхов…

Пасивний відпочинок в Карпатах – явно не для вас?

Не проти СПА-процедур і спокійного проведення часу, якщо тільки перед цим ви дали попрацювати ногам і тілу в цілому? Тоді трекінг – підкорення гірських вершин в Верховині – це відмінний варіант активного відпочинку, який залишить масу незабутніх вражень, забезпечить відчуття гордості, прилив сил і неймовірні спогади про прекрасно проведений час!

СТАРТ ДЛЯ БАГАТЬОХ ПІДЙОМІВ І ГІРСЬКИХ МАРШРУТІВ.

Не випадково Верховину називають селищем з характером.

Сюди їдуть не тільки для того, щоб просто відвідувати СПА-процедури, їсти смачні карпатські страви та сидіти за гаджетами. Саме звідси стартує чимало туристичних маршрутів трекінгу, в тому числі на такі вершини з висотою більше 2 тисяч метрів над рівнем моря, як:

  • Піп-Іван;
  • Ребра;
  • Петрос;
  • Бербенескул;
  • Найвища точка українських Карпат – Говерла.

І не скористатися такою чудовою нагодою навіть абсолютному новачкові трекінгу було б неправильно! Більше, ніж просто підкорення гір! Сходження на гірські вершини Карпат – це особливий вид туризму, який вражає своєю багатогранною користю і можливостями. Не випадково ж він поступається в популярності тільки гірськолижному спорту в цьому регіоні. З одного боку трекінг – це гарантія відмінної фізичної активності та можливість не набрати зайвих кілограмів на фантастично смачною карпатською кухнею. Одне сходження на 2000-метрову гору забезпечить мінус 3-4 кілограми ваги.
З іншого боку – це незабутні емоції, які дарує як сам процес сходження, так і гірські пейзажі, панорами і краси живої природи. Не варто забувати про цілющу гірському повітрі, з яким ви точно дізнаєтесь, що таке дихати на повні груди і наскільки це чудові і необхідні жителю сучасного мегаполіса відчуття. А ще невипадково цей вид відпочинку називають підкоренням вершин. Це реальне досягнення – не тільки досягнення мети – сходження на гору, але і перемога над собою, почуття гордості і впевненості, прилив ендорфінів і відчуття безтурботного щастя від єднання з природою.

Отже, що ви отримуєте, якщо вирішите зійти на одну або кілька карпатських гір, почавши свій шлях з Верховини:

  • Більш струнке і підтягнуте тіло;
  • Заряд бадьорості та енергії, впевненість в собі і своїх можливостях;
  • Чудові фотографії з чудовими видами;
  • Плюс можливість поповнити туристичний рюкзак смачними лісовими грибами і ягодами (Тут їх насправді чимало);
  • Незабутні враження, про які вам захочеться кричати (якщо ви новачок в трекінку – такий ефект вам гарантований на 100%).