Екстрим подорожі

Екстрим подорожі

Проводити весь вільний час в номері, будучи в такому мальовничому краї українських Карпат, як Верховина – це щонайменше дивно! Тут є безліч можливостей для найрізноманітнішого відпочинку. І якщо вам не вистачає екстриму, то довго перебувати в пошуках додаткового адреналіну в цьому чудовому місці не доведеться. Чому? Гори і гірські річки – це відмінне підмога для таких екстремальних пригод, як рафтинг, їзда на квадроциклах, велотуризм та поїздки на позашляховиках.

Проводити весь вільний час в номері, будучи в такому мальовничому краї українських Карпат, як Верховина – це щонайменше дивно! Тут є безліч можливостей для найрізноманітнішого відпочинку. І якщо вам не вистачає екстриму, то довго перебувати в пошуках додаткового адреналіну в цьому чудовому місці не доведеться. Чому? Гори і гірські річки – це відмінне підмога для таких екстремальних пригод, як рафтинг, їзда на квадроциклах, велотуризм та поїздки на позашляховиках. Ці та багато інших захоплюючих видів активного відпочинку чекають вас у Верховині та її околицях!

РАФТИНГ

сплав по порогах бурхливих річок

Поблизу Верховини – це Чорний Черемош на таких плавальних засобах як рафт, катамаран або надувний човен – це все більш популярний вид активного відпочинку, що гарантує масу незабутніх вражень. Сама природа створила в цьому регіоні ідеальні умови для таких екстремальних пригод. Чорний Черемош вважається однією з найшвидших і найбурхливіших гірських річок Карпат і всієї України. Навесні і в літній час вона поповнюється талою водою і загального рівня річки стає більш ніж достатньо для захоплюючих і жвавих, але в той же час досить безпечних сплавів. Сюди приїжджають не тільки українці, а й багато жителів ближнього зарубіжжя, адже Чорний Черемош – це те місце, яке подарує максимум адреналіну, драйву всім і новачкам рафтингу і професіоналам.

ПОЇЗДКИ НА КВАДРОЦИКЛАХ

Швидка їзда, гострі відчуття і приплив адреналіну в крові – це ті обов’язкові складові, які гарантовані кожному відпочиваючому в Верховині, який обирає такий вид розваг, як квадротуризм. Це можливість для відпочиваючих не просто поганяти на сучасних чотириколісних транспортних засобах, але і помилуватися мальовничою карпатською природою, насолоджуючись як крутими підйомами та спусками, так і їздою по бездоріжжю – піску і болотистих місцевостях полонин. Якщо раніше подібну розвагу вважалося суто чоловічою, то сьогодні від їзди на квадроциклах по Карпатах не відмовляються навіть дівчата, які пройшли попередньо спеціальний інструктаж, і підлітки (в супроводі дорослих).

ВЕЛОТУРИЗМ

Природний ландшафт Верховини надає масу можливостей для шанувальників гірського велоспорту з жвавими спусками та підйомами. Шанувальників більш розміреної їзди чекає чимало цікавих мальовничих маршрутів вздовж Чорного Черемоша. Відправитися Карпатами на велосипедах, щоб насолодитися мальовничими пейзажами можна самостійно або ж з персональним гідом. Можна скласти індивідуальний маршрут, щоб познайомитися ближче з гуцульською культурою або історією, вивчити флору і фауну регіону. В результаті такий активний відпочинок подарує не тільки адреналін, оздоровлення та спортивний дух, а й незабутні враження від побаченого в процесі.