Рецепція готелю Верховель

Рецепція готелю Верховель

Головна зала очікування...

Головна зала очікування...

Неперевершена атмосфера з перших хвилин перебування...

Неперевершена атмосфера з перших хвилин перебування...

Стильний інтер'єр номерів

Стильний інтер'єр номерів

Затишні сучасні номери від

Затишні сучасні номери від "економ" до "люкс" класу

Так ми виглядаємо ззовні...

Так ми виглядаємо ззовні...

Новий рік 2017 Верховель Верховина

про нас

Верховина  - це столиця Гуцульського краю.  Самобутнє високогірне містечко  розташувалось на берегах стрімкоі ріки Чорний Черемош. Довкола на гірських вершинах  розкинулись  букові та смерекові праліси Карпат, високогірні альпійські луки, мальовничі полонини, стрімкі ріки та цілющі джерела. Вражає та зачаровує дивовижний  рослинний та тваринний світ заповідних лісів.

Свою теперішню назву містечко отримало в ХХ ст., а до цього селище називалось Жаб'є. Сучасна назва більше підходить місту хоча б через те,що верховинами зазвичай називають самі високі частини гір, а тут  помешкання гуцулів розкинулись на високих гірських схилах.  Найнижче будиночки розташовані на висоті 620 м над рівнем моря, а найвище – на висоті 1250 м. 

 Гуцульщина – це загадковий край, сповнений  народних  традицій, легенд та теємничоі  мольфарськоі  містики.

Саме тут, в столиці Гуцульського краю, розташований унікальний за своєю суттю готельно-ресторанний комплекс «Верховель».

Сучасний комплекс пропонує своім гостям комфортабельні та елегантні номери в стилі витонченого мінімалізму. Категоріі номерів, серед яких є номери Економ-клас, Стандарт, Півлюкс та Люкс, задовольнять будь-які смаки та потреби наших відвідувачів.

Родзинкою комплексу є ресторан «Панорама», який приємно дивує гостей  не тільки традиційно смачною гуцульською та вишуканою європейською кухнею. Стилістика та дизайнерські рішення інтер»єру ідеально поєднуються  з прекрасними краєвидами гір, що відкриваються в панорамних вікнах ресторану.

Ми впевнені, що перебування у Верховині подарує Вам безліч яскравих вражень, збагатить знаннями про історію та культуру рідного краю, сповнить  силою, красою та здоров»ям.

Останні відгуки:

TOP
seo
moldova